chat icon Online chat

koordinátor distribučních požadavků a RTU

Do našeho týmu nově hledáme koordinátora distribučních požadavků a RTU

  • Lokalita: Praha 10 - Malešice
  • Spolupráce: OSVČ, HPP
  • Nástup: Ihned
text image
box img

Náplň práce

  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • příprava podkladů pro distributora
  • zpracování žádosti o připojení výrobny na hladině NN a VN na základě plné moci
  • konfirmace smlouvy o připojení a kontroluje technické požadavky distributora
  • doložení podkladů na portál distributora
  • kontrola celého procesu připojení elektrárny do DS z pohledu distribuce a RTU7
  • doplnění a úpravy místních provozních předpisů, technické zprávy a ostatních dokumentů nutných pro připojení do DS
  • úzká spolupráce s oddělením projekce a realizace
  • vedení evidence rozpracovanosti jednotlivých požadavků
  • participace na projektu po celou dobu jeho realizace (v případě FVE s dispečerským řízením i několik měsíců)
  • komunikace s dodavatelem RTU7, s projekcí a realizací specifikuje konečnou podobu jednotky RTU7
  • ve spolupráci s realizačním oddělením kooperace zásahů techniků zúčastněných stran

Co požadujeme

  • SŠ technického směru
  • znalost principu fungování fotovoltaických elektráren
  • orientace v technické dokumentaci a elektrických schématech
  • základní znalosti elektro (§5,6 výhodou)
  • technické myšlení a manuální zručnost
  • komunikační schopnosti
  • ochota cestovat a provádět prohlídky u zákazníka
  • práce s MS Office na denní bázi
  • řidičské oprávnění typu B
box img

Co nabízíme

  • firemní benefity (Multisport, Home Office, pružná pracovní doba a další)
  • vlastní kancelář s vybavením
  • osobní přístup ze strany vedení
  • kariérní růst a prostor pro rozvoj
  • absolvování veletrhů a workshopů
  • finanční bonusy a prémie

Chci spolupracovat s ACETEXEM

Zaujala vás nabízené pozice a chcete s námi spolupracovat? Pošlete nám informace o sobě, profesní CV a my se vám co nejdříve ozveme.

spinner
icon
*povinné pole
ICON: Spinoco chat