Montér fotovoltaických elektráren

Hledáme montéra pro instalaci konstrukcí a fotovoltaických panelů a zhotovení kabelových tras.

  • Lokalita: Celá ČR
  • Odměna: 42 000 až 68 000 Kč
  • Spolupráce: OSVČ, HPP
  • Nástup: Ihned

Náplň práce

  • montáž fotovoltaických systémů pro rodinné domy, novostavby a další objekty
  • práce ve stabilním týmu
  • zákázky přidělovány dle místa působnosti, případně dle dohody
  • uvítáme sehrané party s předchozí zkušeností

Co požadujeme

  • manuální zručnost a zodpovědnost
  • cit pro detail a schopnost číst v technických dokumentacích
  • řidičský průkaz skupiny B
  • časová flexibilita a čistý trestní rejstřík
  • předchozí zkušenosti s montážními pracemi (výhodou)
  • vyhláška 50, paragraf 6 (velkou výhodou)

Co nabízíme

  • zajímanou práci v dynamickém oboru
  • k dispozici veškeré potřebné technické vybavení a firemní vůz
  • pracovní benefity
  • pravidelné školení v nových technologiích

Chci spolupracovat s ACETEXEM

Zaujala vás nabízené pozice a chcete s námi spolupracovat? Pošlete nám informace o sobě, profesní CV a my se vám co nejdříve ozveme.

icon
*povinné pole