Online chat

Recenze fotovoltaika

Přečtěte si zpětnou vazbu našich klientů, kteří s námi instalovali fotovoltaickou elektrárnu, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s jinými zdroji.

Fotovoltaika
slider-img slider-img

Oldřich

Od roku 2024 mám FTV. Dodací lhůta byla splněna. Komunikace s firmou byla v pořádku pouze telefonicky je občas složitejsí se spojit. Kluci co to montovali byli super. Funguje to bez problemu. Doporučuji

Fotovoltaika
slider-img

Lyudmyla

Skvělá komunikace, rychlé zpracování. Velká spokojenost s techniky a montáží. Vynikající spolupráce s elektrikářem. Funguje to bez závad. Spokojenost a doporučuji.

Fotovoltaika
slider-img

Josef, Modřice

V roce 2023 jsem pořídil FVE o výkonu 8,1 kWp - 12 panelů západ, 6 panelů východ. Instalace a komunikace proběhla bez problémů. Velmi solidní jednání také ze strany obchodního zástupce pro Moravu - p. Unzeitig. Po roční zkušenosti konstatuji, že vzhledem k orientaci dosahuji cca. 80%b maximální roční kapacity, což je slušné. Kvalitní komponenty za rozumnou cenu, celková spokojenost.

Fotovoltaika
slider-img slider-img slider-img

Miloslav Břeň

Mám od vaší firmy FVE AEG5,16kWp s baterií10kWp s registračním číslem7734015459.Začátek realizace 13.2.24,ukončení 15.2.24, 16.2.24 dopol. předání. Č.smlouvy OP 23-22636. 3dny perfektní práce bez komplikací. Z dřívějších zkušeností s "řemeslníky" byla radost sledovat vaše pracovníky. Střechaři i elektrikář p.Kašpárek byli velmi vstřícní,zanechali perfektní pořádek,dokonce mi nad rámec pomohli s okapem. Zaslouží si pochvalu i odměnu. Prozatímní provoz splňuje očekávání, v budoucnu uvažuji o el.ohřevu vody. Po 3 dnech vaší práce jsem měl pocit,že to ještě není s našimi firmami ještě tak nespolehlivé. Vaši firmu známým rozhodně doporučím.Děkuji za odvedenou práci!

Fotovoltaika
slider-img slider-img slider-img

Bohumil Valenta

Firmou Acetex byla nainstalována fotovoltaická elektrárna o výkonu 5,4 kWp a akumulační set o kapacitě 10,65kWh.Instalace proběhla v květnu 2022.Instalace byla provedena profesionálně bez problémů a během dvou dnů. Firmu Acetex mohu určitě doporučit nerozhodnutým zájemcům.

Fotovoltaika
slider-img

Petr Fiala

Petr Fiala , Kořenov. Společnost Acetex provedla dodávku vč. vyřízení dotace v naprostém pořádku, spolehlivost a velmi vstřícné chování všech zaměstnanců bylo součástí výborné komunikace. Instalována byla před rokem tj. 2023 a vše v pořádku. Pochválím p. Borovičku, který mi rovnoměrně rozložil platby a elektrikáře p. Kindla , který se u nás dost vyřádil a vše dotáhl do skvělého konce . Děkuji Fiala P.S. Na druhý dům s nimi počítáme zas.

Fotovoltaika
slider-img

Vladimír Vala

Rád bych tímto vyjádřil naši spokojenost s realizací dodávky fotovoltaiky na našem domě v Brně. Vše proběhlo hladce a bez problémů počínaje nabídkou a konče uvedením do provozu. Zejména bych chtěl vyzdvihnout vysoce profesionální přístup obchodního zástupce Acetexu pana Šerého. Dostali jsme několik nabídek od různých dodavatelů, velice podobných co do provedení i ceny. A právě přístup a fundovanost pna Šerého rozhodly o našem výběru. Děkujeme jemu i ostatním členům realizačního týmu a přejeme jim ať se jejich práci daří. Vladimír Vala, Brno

Fotovoltaika
slider-img

Eva Cupáková

Společnost Acetex provedla dodávku vč. vyřízení dotace v naprostém pořádku, spolehlivost a velmi vstřícné chování všech zaměstnanců bylo součástí výborné komunikace. Velký dík patří panu Zmekovi za prvotní jednání a vypracování návrhů, které vedly ke spokojenému dokončení celé zakázky. Děkujeme.

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon
*povinné pole