Recenze fotovoltaika

Přečtěte si zpětnou vazbu našich klientů, kteří s námi instalovali fotovoltaickou elektrárnu, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s jinými zdroji.

Fotovoltaika
slider-img

Martin

Slíbena byla realizace fotovoltaiky na klíč - realizace proběhla nakonec k mé spokojenosti, níže uvádím problematické situace: 1. Schválení dotace fondem životního prostředí - musel jsem urgovat zaslání podkladů. 2. Instalace proběhla nadvakrát a vyžadovala další dodatečné seřízení střídače (zakázat přetoky a nastavit asymetrii fází).

Fotovoltaika
slider-img slider-img slider-img slider-img

Jiří Dokoupil

Od firmy Acetex mám FVE 5,4 kWp, 12 panelů AEG – 450, střídač GoodWe 8K-ET , baterie Pylontech 10,65kWh. Smlouva o dílo byla podepsána v březnu 2022. Elektrárna byla předána v listopadu 2022. Do provozu uvedena v únoru 2023, protože jsem čekal na elektroměr a připojení do sítě od eg-d. Potíže s realizací nebyly žádné, profesionální přístup montážních pracovníků. Systém splňuje moje očekávání. Přesně tak jak popisoval obchodní zástupce při prvním jednání. Další rozšíření není nutné, tato sestava vyhovuje potřebám. Firmu Acetex mohu doporučit a již jsem doporučil. Jsou to profíci na svém místě.

Fotovoltaika
slider-img

Jaroslav

Mám menší bungalov rodinný dům stáří 11 let. Topení v podlaze a tepelné čerpadlo vzduch/voda. Již je to více jak rok co mám i fotovoltaickou elektrárnu dále jen FVE o výkonu 9,89 kW neboť spotřeba domu je mezi 7-8 kWh dle zimy. Instalovanou od firmy ACETEX která má stovky montáži ročně a mohu jen doporučit jak za odbornou instalaci tak i za rychlou odpověď na reklamaci a poruchu. Co každého určitě zajímá jsou ceny. FVE stála po odečtení dotace 350.000 Kč. Včera mně došlo vyúčtování od ČEZu s novým v březnu 2023 uzavřeným tarifem "tarif pro Solary". Plánované zálohy mně zvýšili chudáci nenažraný minoritní akcionáři ČEZu na rok 2023 ze 3500 Kč (do roku 2022) najednou na 5600 Kč ročně 67.200 Kč a vzhledem k vývoji cen bych letos doplácel ještě cca 4000 Kč. Výroba FVE ke dni vyúčtování byla cca 9 MWh. Vlastní spotřeba, co vyrobíme a hned spotřebujeme nebo uložíme do baterií - 4MWh. Do sítě posláno 5 MWh. Od ČEZu (především v zimě listopad až březen) jsem si vzal z těch 5 MWh zpět vzal 3,5 MWh. 1,5 MWh zůstalo darem ČEZu tak už to je ve smlouvě . 🙄😘😁 Za 3,5 MWh co jsem si vzal zpět jsem zaplatil 1750 Kč + distribuci. Teď to hlavní. Za celý rok jsem zaplatil včetně všech poplatků za jističe (rezervovaný příkon) atd...11.100 Kč. Nové zálohy mně spočítali nepochopitelně na 3500 Kč 😁😁 Volal jsem na ČEZ a prý nejdou snížit na 1000 Kč ale minimum je 2000 Kč říkám ok. Takže suma sumárum můj dům je plusový a ročně dodám do sítě 1,5 MWh. Bez FVE bych za elektřinu platil v roce 2023 cca 70.000 Kč ale zaplatil jsem 11.000 Kč. Mám tedy navíc pojistku pro případ požáru způsobeny FVE ta mně stojí 5000 Kč ročně. Úspora je tedy 54.000 Kč ročně. Návratnost instalace FVE při takových cenách je necelých 7 let.

Fotovoltaika
slider-img slider-img slider-img

Tereza Polešivá

Kluci od Firmy Acetex dorazili na místo montáže 4.4.2024 a hodne me překvapil jak jsou pečlivy a jak pracuji.Pan ci měl na starost montáž elektřiny ma za me 1* Jsou to profíci.Za 3 dni odjížděli a ja jsem jim poděkovala ještě gulaškem.

Fotovoltaika
slider-img slider-img slider-img

David Machálek

Koncem prázdnin 2023 jsem se rozhodl pro zhotovení fotovoltaické elektrárny o výkonu 6kWp s baterií 10KWh. Oslovil jsem několik firem abych si mohl porovnat cenové nabídky. U firmy Acetex mne zaujala fotovoltaická elektrárna s komponentů AEG a rozhodl se pro její realizaci. Obchodní zástupce precizně vysvětlil postup realizace krok po kroku a podepsali jsme smlouvu s termínem realizace do konce roku 2023. V prvních krocích proběhla nutná administrativa (o každém kroku jsem byl informován emailem - super služba). Samotná realizace se po vzájemné dohodě vlivem špatného počasí posunula až na únor 2024. (Sám bych v zimě a v takovém počasí na střechu nelezl a ne tak tam ještě něco montoval, tak mi posun termínu vůbec nevadil). V únoru nastoupila montážní parta č.46 a během 3dnů byla kompletně zrealizovaná celá elektrárna. Kluci byli velmi šikovní a sehraní, bylo vidět, že jsou velmi dobře proškolení a vědí co a jak. Za další 2 dny přijel i revizní technik a provedl revizi. Elektrárna funguje jak má a firmu Acetex mohu jen doporučit.

Fotovoltaika
slider-img

Igor Miklós

Píšu Vám ohledně montované FVE 10kW Doly , 538 54 Luže . Jsem moc spokojen s provedením díla . Vaši pracovníci jsou moc vstřícný a práci provádějí profesionálně . Že se termín montáže posouval to mi nevadí je mi jasný , jak je toho víc tak odhad montáže je teoretický a vždy se může něco protáhnout a už se to nabaluje . I tak byl termín dodržen v předpokládaném čase do 4 měsíců . Teď už jenom čekám na výměnu měření od Distribuce a pojedeme na plno . Na základě zkušeností s společností ACETEX mohu jenom doporučit. S pozdravem Miklós

Fotovoltaika
slider-img slider-img

Milan

S celkovou spoluprací spokojenost. Se vším co se týče provozu jsem jasně srozuměna a komunikace je v pořádku. Žádné závady nenastaly. Vyřízení reklamačního procesu při chybě trvalo déle. Doporučuji

Fotovoltaika
slider-img slider-img

Jiří

Celková spolupráce s firmou výborná. Vše vyřízeno z jejich strany dobře komunikace v pořádku. S instalací jsem spokojen, jediný zádrhel, že při instalaci nastal problém a musela se odložit. Doporučuji

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a získáme pro vás dotaci.

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon

Řešení potřebuji pro:

Zajímá mě technologie:

*povinné pole