Recenze fotovoltaika

Přečtěte si zpětnou vazbu našich klientů, kteří s námi instalovali fotovoltaickou elektrárnu, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s jinými zdroji.

Fotovoltaika
slider-img slider-img

Stanislav

Od roku 2022 mám FTV. Komunikace s firmou super. Pouze se čekalo déle na instalaci a dodání baterií. Vše funguje jak má, žádné technické závady nenastaly. Doporučuji

Fotovoltaika i tep. čerpadlo
slider-img slider-img

Martin

Dva roky mám tepelné čerpadlo a rok a půl mam FTV. Veškerá komunikace s firmou ACETEX je výborná. Čerpadlo i fotovoltaika funguje v pořádku. Pouze že začátku nastaly malé komplikace s FTV ale vše se následně bez problémů vyřešilo. Přesto mám dobrou zkušenost a firmu bych doporučil.

Fotovoltaika
slider-img slider-img

Petra

Vše bylo v pořádku, jsme spokojeni.

Fotovoltaika i tep. čerpadlo
slider-img slider-img

Václav

Mám nainstalované tepelné čerpadlo a fotovotaickou elekrárnu. Technici co montovali fotovoltaiku byli velice šikovní, celkově s nimi byla skvělá domluva a velká vstřícnost vůči klientovi. Prodloužila se doba dodání tepelného čerpadla, ale to bylo způsobeno covidem. Jsem velice spokojen a můžu jen doporučit.

Fotovoltaika
slider-img

Petr

Montáž perfektní, technici velice šikovní. Komunikace s obchodním zástupcem a techniky výborná. Žádné technické závady nejsou. Co mohu vytknout, tak bylo špatné zapojení ze začátku a dlouhá reklamační lhůta. Jinak jsem spokojený.

Fotovoltaika
slider-img

Martin

Slíbena byla realizace fotovoltaiky na klíč - realizace proběhla nakonec k mé spokojenosti, níže uvádím problematické situace: 1. Schválení dotace fondem životního prostředí - musel jsem urgovat zaslání podkladů. 2. Instalace proběhla nadvakrát a vyžadovala další dodatečné seřízení střídače (zakázat přetoky a nastavit asymetrii fází).

Fotovoltaika
slider-img slider-img slider-img slider-img

Jiří Dokoupil

Od firmy Acetex mám FVE 5,4 kWp, 12 panelů AEG – 450, střídač GoodWe 8K-ET , baterie Pylontech 10,65kWh. Smlouva o dílo byla podepsána v březnu 2022. Elektrárna byla předána v listopadu 2022. Do provozu uvedena v únoru 2023, protože jsem čekal na elektroměr a připojení do sítě od eg-d. Potíže s realizací nebyly žádné, profesionální přístup montážních pracovníků. Systém splňuje moje očekávání. Přesně tak jak popisoval obchodní zástupce při prvním jednání. Další rozšíření není nutné, tato sestava vyhovuje potřebám. Firmu Acetex mohu doporučit a již jsem doporučil. Jsou to profíci na svém místě.

Fotovoltaika
slider-img

Jaroslav

Mám menší bungalov rodinný dům stáří 11 let. Topení v podlaze a tepelné čerpadlo vzduch/voda. Již je to více jak rok co mám i fotovoltaickou elektrárnu dále jen FVE o výkonu 9,89 kW neboť spotřeba domu je mezi 7-8 kWh dle zimy. Instalovanou od firmy ACETEX která má stovky montáži ročně a mohu jen doporučit jak za odbornou instalaci tak i za rychlou odpověď na reklamaci a poruchu. Co každého určitě zajímá jsou ceny. FVE stála po odečtení dotace 350.000 Kč. Včera mně došlo vyúčtování od ČEZu s novým v březnu 2023 uzavřeným tarifem "tarif pro Solary". Plánované zálohy mně zvýšili chudáci nenažraný minoritní akcionáři ČEZu na rok 2023 ze 3500 Kč (do roku 2022) najednou na 5600 Kč ročně 67.200 Kč a vzhledem k vývoji cen bych letos doplácel ještě cca 4000 Kč. Výroba FVE ke dni vyúčtování byla cca 9 MWh. Vlastní spotřeba, co vyrobíme a hned spotřebujeme nebo uložíme do baterií - 4MWh. Do sítě posláno 5 MWh. Od ČEZu (především v zimě listopad až březen) jsem si vzal z těch 5 MWh zpět vzal 3,5 MWh. 1,5 MWh zůstalo darem ČEZu tak už to je ve smlouvě . 🙄😘😁 Za 3,5 MWh co jsem si vzal zpět jsem zaplatil 1750 Kč + distribuci. Teď to hlavní. Za celý rok jsem zaplatil včetně všech poplatků za jističe (rezervovaný příkon) atd...11.100 Kč. Nové zálohy mně spočítali nepochopitelně na 3500 Kč 😁😁 Volal jsem na ČEZ a prý nejdou snížit na 1000 Kč ale minimum je 2000 Kč říkám ok. Takže suma sumárum můj dům je plusový a ročně dodám do sítě 1,5 MWh. Bez FVE bych za elektřinu platil v roce 2023 cca 70.000 Kč ale zaplatil jsem 11.000 Kč. Mám tedy navíc pojistku pro případ požáru způsobeny FVE ta mně stojí 5000 Kč ročně. Úspora je tedy 54.000 Kč ročně. Návratnost instalace FVE při takových cenách je necelých 7 let.

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon

Řešení potřebuji pro:

Zajímá mě technologie:

*povinné pole