chat icon Online chat

Recenze FVE ohřev vody

Přečtěte si zpětnou vazbu našich klientů, kteří s námi instalovali fotovoltaický ohřev vody, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s jinými zdroji.

Fotovoltaický ohřev vody
slider-img

Milan

Mám solární ohřev vody od ledna roku 2024. Montáž proběhla velice rychle, za den byla hotová. S hlavním technikem panem Žílou byla veliká spokojenost. Od února neohřívám vodu jinak než sluníčkem, takže vše funguje po technické stránce jak má. Jediné, co bych vytknul, tak se prodloužila doba dodání.

Fotovoltaický ohřev vody
slider-img slider-img

Jakub Knap

Pro fotovoltaický ohřev vody jsme se rozhodli na základě naší nízké spotřeby, do budoucna plánuji rozšíření.. montáž proběhla 12.4. 2024 vše bez problémů, od té doby ohříváme vodu pouze ze sluníčka, firmu mohu doporučit

Fotovoltaický ohřev vody
slider-img slider-img

Jiří Kašpar

O fotovoltaiky jsem měl zájem už od roku 2021, jen jsem musel splnit podmínky, takže jsem měl dost času na výběr firmy. Nakonec jsem podle recenzí vybral firmu Acetex a neudělal jsem špatně. Se zástupcem firmy panem Modrákem jsem se setkal v listopadu 2023, který mi velmi pomohl s dotací SFŽP. Realizaci jsme dohodli na únor 2024. Do té doby jsem si připravil vnitřní prostupy od střechy do komory v přízemí. Realizace provedla parta p. Kováře 26.2.2024 rychle a spolehlivě během jednoho dne. Revize proběhla během několika dalších dnů. Zakázka číslo OP-23-22521 na fotovoltaický ohřev představuje 6 panelů Canadian 450 HS, AZ - Water inventer, DC rozvaděč a propojovací kabely včetně uzemnění systému. Po měsíci provozu přestal inventer automaticky přepínat. Výměna proběhla během několika dnů od nahlášení. Do dnešního dne systém pracuje spolehlivě, jen mi připadá škoda, že se nedá vyrobená energie využít na jiné ohmické zařízení (podlahové topení, ohřev bazénu apod.), takže v praxi se bojler ohřeje za dvě hodiny a zbytek dne jsou panely nevyužité. Co se týče rozšíření fotovoltaiky, nemám již místo na střeše.

Fotovoltaický ohřev vody
slider-img

ing. Jaroslav Hanke

Ocenuji rychlost jednání, vyřízení dotace a rychlou realizaci po zaplacení zálohy.

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.

spinner

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon
*povinné pole