Elektrotechnik | elektrikář

Náš tým rozšiřujeme o elektrotechnika / elektrikáře pro konečné zapojení elektročástí fotovoltaické elektrárny.

  • Lokalita: Celá ČR
  • Odměna: 50 000 až 100 000 Kč
  • Spolupráce: OSVČ, HPP
  • Nástup: Ihned

Náplň práce

  • zapojení fotovoltaických elektráren primárně v rodinných domech a novostavbách
  • úprava rozvaděčů elektroměrů a hlavních domovních rozvaděčů
  • konfigurace střídačů a bateriového systému
  • práce s dalšími týmy - montéři, projektoví manažeři

Co požadujeme

  • vyhláška 50, paragraf 6
  • schopnost číst v technických dokumentacích
  • vyhláška 50, paragraf 9 (velkou výhodou)
  • trestní bezúhonost

Co nabízíme

  • zajímavou práci v dynamickém oboru
  • firemní vůz i k soukromým účelům
  • kompletní technické vybavení související s výkonem profese
  • řadu firemních benefitů

Chci spolupracovat s ACETEXEM

Zaujala vás nabízené pozice a chcete s námi spolupracovat? Pošlete nám informace o sobě, profesní CV a my se vám co nejdříve ozveme.

icon
*povinné pole