chat icon Online chat

Pro klienty

Na profesionální přístupu a odborném servisu si zakládáme. Jednotlivé služby pro vás neustále rozšiřujeme a poskytujeme je napříč celou Českou republikou.

image
Servisní kontrola FVE
Pravidelný servis a údržba jsou klíčovými faktory pro dlouhou životnost a optimální výkon vašich fotovoltaických systémů. Naši odborníci provádějí kontroly a kompletní diagnostiku systému, aby včas odhalili potenciální problém. Díky tomu minimalizujeme výpadky a maximalizujeme výkon vašich systémů.
Servis fotovoltaiky
image
Reklamace a poruchy
Máte problém s některým ze systémů? Náš tým techniků vám pomůže. Provádíme rychlou a přesnou diagnostiku a efektivní opravy. Díky našim zkušenostem a modernímu vybavení jsme schopni odstranit různé typy závad – jak pomocí vzdáleného přístupu, tak i na základě osobní návštěvy – a obnovit plný výkon vašeho systému.
Reklamace a poruchy
image
Záruční lhůty
Poskytujeme záruční a pozáruční servis námi instalovaných značkových produktů. Zajišťujeme automatickou detekci chyb díky monitoringu jednotlivých komponentů a systémů a provádíme jejich vzdálenou optimalizaci. Jaké záruční lhůty se vztahuji na námi dodávané technologie, najdete v přehledu.
Záruční lhůty
image
Aplikace
Aplikace monitoruje stav a výkon fotovoltaických panelů, proto je vítaným pomocníkem pro majitele fotovoltaických elektráren a fotovoltaického ohřevu vody. Pomocí ní majitel systémů dokáže zhodnotit výkon panelů v závislosti na počasí.
Aplikace
image
Monitoring
Prostřednictvím monitorovacího systému Acetex je možné sledovat komponenty fotovoltaické elektrárny a zjišťovat tak jejich aktuální stav. Majitelé fotovoltaiky tak mají přehled o systému odkudkoli, kde mají možnost připojení k internetu.
Monitoring
image
Dokumenty ke stažení
Zde naleznete uživatelské příručky, produktové listy a další dokumenty k jednotlivým technologiím, které používáme pro naše systémy. Pokud nějaký dokument nenajdete, napište nám.
Dokumenty ke stažení

Konzultace zdarma

Získejte nezávaznou předrealizační konzultaci zdarma, na které se potkáte s naším obchodně-technickým zástupcem a proberete vaše požadavky na energeticky úsporné řešení.

spinner

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon
*povinné pole