chat icon Online chat

Obchodně-technický zástupce

Hledáme obchodně-technického zástupce, který bude mít na starost jednání se zákazníky a prezentaci naší společnosti v oblasti fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel.

  • Lokalita: Vysočina, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Praha-západ, Jihočeský kraj
  • Odměna: 60 000 až 150 000 Kč
  • Spolupráce: OSVČ
  • Nástup: Ihned
text image
box img

Náplň práce

  • Zpracovávání obchodních příležitostí poskytnutých společností a následné oslovení potenciálních klientů.
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků a budování obchodních vztahů.
  • Obchodní schůzky s klienty na místě realizace zakázek.
  • Příprava a tvorba obchodních nabídek na míru dle potřeb klienta.
  • Péče o stávající klienty a rozvíjení obchodních příležitostí.
  • Zodpovědnost za dosažení obchodních cílů a uzavírání smluv.
text img

Co požadujeme

  • Zkušenosti v oblasti obchodu (praxe s obnovitelnými zdroji výhodou).
  • Silné komunikační a vyjednávací dovednosti.
  • Technické myšlení a schopnost pochopit specifikace produktů.
  • Profesionální vystupování a zákaznicky orientovaný přístup.
  • Časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci ČR.
  • Znalost práce s PC (CRM, e-mailová komunikace, MS Office).
  • Řidičský průkaz skupiny B.
box img

Co nabízíme

  • Stabilní pozici v dynamickém oboru energetiky (fotovoltaika, tepelná čerpadla).
  • Technická i obchodní školení pro váš profesní růst.
  • Moderní CRM systém a další automatizované nástroje pro efektivní práci.
  • Motivující provizní systém s neomezeným potenciálem výdělku.
  • Možnost rychlého kariérního postupu v rámci společnosti.
  • Zázemí úspěšné a stabilní firmy s přátelským kolektivem.

Chci spolupracovat s ACETEXEM

Zaujala vás nabízené pozice a chcete s námi spolupracovat? Pošlete nám informace o sobě, profesní CV a my se vám co nejdříve ozveme.

spinner
icon
*povinné pole
ICON: Spinoco chat