Fotovoltaiky pro firmy s novou dotací 30 % na instalaci a 50 % na bateriové úložiště. Bezúročnou půjčkou až do výše 90 % způsobilých výdajů. Zobrazit více >
Přečtěte si zpětnou vazbu našich klientů, kteří s námi instalovali tepelné čerpadlo
Zakládáme si na profesionálním přístupu k našim klientům, na kvalitně odvedené práci a férovém jednání
Za každou naší realizací je jedinečný příběh našeho klienta
S firmou jsem byl velice spokojen, zejména s komunikací s panem Štěpánem. Náročný byl proces s PRE distribucí, ale nakonec jsme vše zdárně vyřešili. Kombinace fotovoltaiky a čerpadla je velmi vhodná, nyní odebírám maximálně 2 kWh denně. Úspora peněz je tedy značná.
Co se týká funkčnosti vytápění, tepelné čerpadlo splňuje mé požadavky a jsem spokojený. Fotovoltaická elektrárna ve slunečné dny splňuje svou funkci nad míru.
Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.
ACETEX s.r.o. - IČO: 09904671 - U Stavoservisu 527/1, 108 00 Praha 10, Malešice
Pobočka Brno - Plynárenská 499/1, Brno, 602 00
© 2025 Acetex