chat icon Online chat

Servisní technik tepelných čerpadel

Náš tým rozšiřujeme o servisního technika pro tepelná čerpadla

  • Lokalita: Brno a Jihomoravský kraj
  • Odměna: 45 000 až 65 000 Kč
  • Spolupráce: OSVČ, HPP
  • Nástup: Ihned
  • Délka prac. poměru: na dobu neurčitou
text image
box img

Náplň práce

  • Hlavní náplní je údržba a servis našich produktů a jejich uvedení do provozu
  • Technická a metodická podpora při servisních pracích
  • Řešení složitějších servisních zásahů
  • Supervize instalací tepelných čerpadel
text img

Co požadujeme

  • Odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/78 sb. min. §6 (podmínka pro výkon práce)
  • Certifikace pro práci s F-plyny
  • Znalost a zkušenosti v oboru tepelných čerpadel, chladicích systémů a klimatizací výhodou
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Pozitivní a proaktivní přístup při řešení vzniklých závad a zadaných úkolů
  • Řidičský průkaz sk. B, znalost českého jazyka (pokročilý B2) a trestní bezúhonost
box img

Co nabízíme

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
  • Služební automobil

Chci spolupracovat s ACETEXEM

Zaujala vás nabízené pozice a chcete s námi spolupracovat? Pošlete nám informace o sobě, profesní CV a my se vám co nejdříve ozveme.

spinner
icon
*povinné pole
ICON: Spinoco chat