chat icon Online chat

Koordinátor realizací pro tepelná čerpadla

Do našeho týmu hledáme koordinátora pro tepelná čerpadla

  • Lokalita: Praha
  • Odměna: 30 000 až 40 000 Kč
  • Spolupráce: OSVČ, HPP
  • Nástup: Ihned
text image
box img

Náplň práce

  • podílení se na koordinaci výstavby a realizace tepelných čerpadel, telefonická komunikace se zákazníky
  • spolupráce na přípravě zadání projektů, návrhu použitých komponentů pro tepelná čerpadla
  • řízení subdodavatelů na stavbách a dohled na kvalitu
  • zodpovědnost za dodržování termínů a kvality projektů administrativa, pravidelné reportování
text img

Co požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru (stavební, elektro nebo energetika výhodou, ne podmínkou )
  • zkušeností s projektovým řízením ve stavebnictví nebo energetice (výhodou)
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • výborné komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost práce s AutoCAD (výhodou)
  • zkušenost s prací v programech pro návrh FV systémů (výhodou)
box img

Co nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci v mladém dynamickém týmu
  • Možnost seberealizace, profesního a osobnostního růstu
  • Možnost zisku jedinečného know-how
  • Zázemí stabilní a úspěšné společnost
  • Zaměstnanecké benefity

Chci spolupracovat s ACETEXEM

Zaujala vás nabízené pozice a chcete s námi spolupracovat? Pošlete nám informace o sobě, profesní CV a my se vám co nejdříve ozveme.

spinner
icon
*povinné pole
ICON: Spinoco chat