chat icon Online chat

Koordinátor realizací pro fotovoltaické elektrárny

Do našeho týmu hledáme koordinátora pro fotovoltaické systémy.

  • Lokalita: Praha
  • Odměna: 40 000 až 60 000 Kč
  • Spolupráce: OSVČ, HPP
  • Nástup: Ihned
text image
box img

Náplň práce

  • Komunikace s klienty před realizací (domluvení termínů, kontrola stavu projektů)
  • Komunikace s montážními partami (zadávání zakázek)
  • Příprava podkladů pro realizaci
  • Kontrola skladových zásob a objednávky materiálu
  • Technická podpora klientům a obchodnímu oddělení
text img

Co požadujeme

  • Čistý trestní rejstřík
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §10 nebo §7-vedoucí elektrotechnik dle NV - výhodou
  • Vzdělání v oboru elektrotechnika - výhodou
  • Český jazyk slovem i písmem
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
  • Manuální zručnost, zodpovědnost, smysl pro pořádek a systematičnost
  • Základní práce na PC (každodenní práce s PDA , e-mailová komunikace)
  • Znalost práce s AutoCAD (výhodou)
  • Zkušenost s prací v programech pro návrh FV systémů (výhodou)
  • Schopnost číst v technických dokumentacích
box img

Co nabízíme

  • Možnost kariérního růstu
  • Výborné platové podmínky a mladý kolektiv
  • Kompletní vybavení pro práci
  • Firemní benefity – Multisport
  • Zázemí s občerstvením
  • Jistota práce a stabilní zázemí české společnosti

Chci spolupracovat s ACETEXEM

Zaujala vás nabízené pozice a chcete s námi spolupracovat? Pošlete nám informace o sobě, profesní CV a my se vám co nejdříve ozveme.

spinner
icon
*povinné pole
ICON: Spinoco chat