micro-banner-img
Zjistit více
micro-banner-img allianz

Pojištění
dodavatele
Acetex na srovnávači fotovoltaiky Voltaico.cz

Elektroprojektant

obrázek článku

Náš tým rozšiřujeme o elektroprojektatnta pro fotovoltaické elektrárny.

Lokalita: Praha 10 - Malešice

Hrubá mzda: 50 000 – 90 000 Kč, dle zkušeností, po zaškolení dle dohody

Nástup: Ihned

Jazykové znalosti: český jazyk (velmi pokročilý C1)

Pracovní poměr: pracovní smlouva (HPP) či práce na živnostenský list (OSVČ)

Odpovědná osoba za doplnění informací k pozici: Martin Doležal, +420 604 965 871

Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace pro FVE tvorba jednopólových schémat
  • studium nových technologií a novinek na trhu FVE
  • komunikace s montážními týmy, revizními techniky a elektrikáři
  • školení elektrikářů a obchodníků

Co očekáváme:

  • SŠ technického směru
  • vyhlášku 50/1978 Sb. §10 nebo §7- vedoucí elektrotechnik dle NV č.194/2022
    (výhodou)
  • zkušenost s projektováním fotovoltaických elektráren (FVE)
  • nutná znalost programu AutoCAD či jiného 2D softwaru pro elektro
  • výhodou znalost programu PVSol PVSyst
  • orientace v technické dokumentaci
  • technické myšlení
  • komunikační schopnosti

Co můžeme nabídnout:

  • firemní benefity (Multisport, HomeOffice, pružná pracovní doba, Dog-friendly office a další)
  • vlastní kancelář s vybavením (mobil, PC, notebook...)
  • osobní přístup ze strany vedení
  • kariérní růst a prostor pro rozvoj
  • absolvování veletrhů a workshopů
  • certifikace v oboru obnovitelných zdrojů
  • finanční bonusy a prémie

Žádost o pracovní pozici

solar

Fotovoltaika

Roční úspora až 80 % nákladů
na elektrickou energii,
řešení na klíč bez starostí

více Více

tepelne cerpadlo

Tepelné čerpadlo

Roční úspora až 60.000 Kč
na nákladech spojené s vytápěním
a ohřevem užitkové vody.

víceVíce

dotace

Státní dotace

Na fotovoltaiku i tep. čerpadlo
Garantujeme získání dotace
Všechno papírování zařídíme

víceVíce

Věříme v zelenější budoucnost, preferujeme kvalitu před kvantitou a zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi. Cílem je vaše spokojenost.