Elektroprojektant

Náš tým rozšiřujeme o elektroprojektanta pro fotovoltaické elektrárny.

  • Lokalita: Celá ČR
  • Odměna: 50 000 až 90 000 Kč
  • Spolupráce: OSVČ, HPP
  • Nástup: Ihned

Náplň práce

  • tvorba projektové dokumentace pro FVE tvorba jednopólových schémat
  • studium nových technologií a novinek na trhu FVE
  • komunikace s montážními týmy, revizními techniky a elektrikáři
  • školení elektrikářů a obchodníků

Co požadujeme

  • SŠ technického směru
  • vyhlášku 50/1978 Sb. §10 nebo §7- vedoucí elektrotechnik dle NV č.194/2022
    (výhodou)
  • zkušenost s projektováním fotovoltaických elektráren (FVE)
  • nutná znalost programu AutoCAD či jiného 2D softwaru pro elektro
  • výhodou znalost programu PVSol PVSyst
  • orientace v technické dokumentaci
  • technické myšlení
  • komunikační schopnosti

Co nabízíme

  • firemní benefity (Multisport, HomeOffice, pružná pracovní doba, Dog-friendly office a další)
  • vlastní kancelář s vybavením (mobil, PC, notebook...)
  • osobní přístup ze strany vedení
  • kariérní růst a prostor pro rozvoj
  • absolvování veletrhů a workshopů
  • certifikace v oboru obnovitelných zdrojů
  • finanční bonusy a prémie

Chci spolupracovat s ACETEXEM

Zaujala vás nabízené pozice a chcete s námi spolupracovat? Pošlete nám informace o sobě, profesní CV a my se vám co nejdříve ozveme.

icon
*povinné pole