Stavíme podle zásad Solární asociace

02.02.2023

Přijali jsme zásady pro instalaci a servis fotovoltaických elektráren od Solární asociace.

Dlouhodobě deklarujeme, že v případě našich realizací upřednosťujeme kvalitu nad kvantitou. Důkazem toho, že to nejsou jen planná prohlášení, jsou hodnocení zákazníků na Google, kde máme 4,7 hvězdiček z 5 možných. Také na referenčním webu Refsite máme ověřené reference a vysoké hodnocení. 

Proto, že opravdu vyznáváme proklientský přístup, jsme se rozhodli podepsat Etalon Solární asociace, jejímž jsme členy. Jedná se o zásady pro instalaci a servis fotovoltaických elektráren, které zajišťují klientovi jednotný a zejména transparentní přístup dané společnosti v případě realizace zakázky. Součástí zásad Solární asociace jsou například podmínky dodání konkrétní nabídky do jednoho týdne po zaslání poptávky, nebo, a to je pro nás zásadní, realizace takového řešení, které zohledňuje maximální přínos pro zákazníka a nikoli maximální výši dotace. Součástí deklarace jsou třeba i finanční podmínky, za kterých dílo / zakázku realizujeme a podmínka pojištění naší společnosti (konkrétně my jsme pojištěni až do výše 40 milionů korun). Všechny výše zmíněné zásady jsme dodržovali již před podpisem Etalonu, tedy přihlášení se k němu pro nás neznamenalo zásadní změny v klientském přístupu. 

Pokud uvažujete o realizaci vlastní fotovoltaické elektrárny, pošlete nám poptávku a ověřte si, že svá slova dokládáme i konkrétními činy a přístupem. 

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon

Řešení potřebuji pro:

Zajímá mě technologie:

*povinné pole