chat icon Online chat

Sluneční energie ušetří domácnosti až 80 procent průměrných ročních nákladů

09.08.2022

My v Acetexu máme za s sebou stovky realizací, které šetří jednotlivým domácnostem náklady na energie, a o dvou z nich psali i na Seznam.cz.

Není pochyb o tom, že jednotlivé domácnosti v současné době hledají vhodné způsoby, jak co nejvíce ušetřit na cenách energií. Řešením, které volí řada z nich, je fotovoltaická elektrárna na míru. My v Acetexu máme za sebou stovky realizací a psali jsme o nich i na Seznam.cz.

Jednoduchá instalace prakticky kamkoliv

První článek zmiňuje, jaké benefity instalace fotovoltaiky domácnosti přinese. Stavu, kdy se stanete téměř soběstačnou jednotkou, která může ušetřit až 80 % průměrných ročných nákladů, nejlépe dosáhnete v kombinaci solární elektrárny s bateriovým uložištěm a s tepelným čerpadlem. Jednu z možných kombinací zvolili i v jižních Čechách. Článek „Fotovoltaické elektrárny jdou v době energetické krize na dračku. Ušetří až 80 procent ročních nákladů“ se věnuje i výši možných dotací a přináší též video z instalace, které najdete zde: https://youtu.be/P_7R1Wp5TGQ.

A pokud toužíte po vlastní fotovoltaické elektrárně na míru, můžete si objednat předrealizační konzultace zdarma přes formulář: https://acetex.cz/konzultace.

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.

spinner

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon
*povinné pole
ICON: Spinoco chat