chat icon Online chat

Seriál Acetexu na portále Livinghome.cz

21.09.2022

Přečtěte si pětidílný seriál zaměřený na instalaci fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla a načerpejte inspiraci.

Během léta jsme publikovali pětidílný seriál na portále Livinghome.cz, který je zaměřený na moderní styl bydlení. V našem seriálu jsme se věnovali obnovitelným zrdojům energie pro rodinné domy - fotovoltaické elektrárně a tepelnému čerpadlu. 

V jednotlivých článcích, které si můžete přečíst ZDE, jsme se snažili zaodpovědět nejčastější dotazy, s kterými se na nás budoucí zákazníci obracejí.  Proto se v článcích dočtete, jak správně na instalaci fotovolatické elektrárny na váš rodinný dům, jak dlouho trvá, co vše si pohlídat a jaká je nejvhodnější orientace střechy pro maximální výkon panelů. Zda je vhodné kombinovat fotovolatiku s telepelným čerpadlem, jaké to má na domácnost a její ekonomiku dopady, nebo zda se vyplatí mít tepelné čerpadlo v domě samostatně. Jaké jsou možné roční úspory v nákladech oproti původním zdrojům vytápění a dodavatelům energií. Věnujeme se i konkrétním příkladům instalace, které realizoval náš tým. 

Vydejte se i vy cestou ekologických a ekonomických zdrojů energie

Samostanou kapitolou jsou finance a možnosti státní podpory na pořízení ekologických zrojů energie. I ty jsme v seriálu důkladně probrali a vy tak budete mít kompletní přehled, jaká bude výše vaší investice do energetické samostatnosti. Nechte se inspirovat, pro vaši vlastní solární elektrárnu či tepelné čerpadlo stačí udělat jen jeden krok: ozvat se nám přes kontaktní formulář. My už k vám přijedeme, na místě zhodnotíme technickou a ekonomickou situaci a vypracujeme nabídku přímo na míru vaším potřebám. 

 

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.

spinner

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon
*povinné pole
ICON: Spinoco chat