chat icon Online chat

Jsme členy CAFT – Cechu akumulace a fotovoltaiky

23.08.2022

Během srpna 2022 jsme se stali řádnými členy Cechu akumulace a fotovoltaiky, což je dobrovolné nevládní a neziskové profesní sdružení.

Během srpna 2022 jsme se stali řádnými členy Cechu akumulace a fotovoltaiky, což je dobrovolné nevládní a neziskové profesní sdružení.

Motivem pro připojení k Cechu pro nás byly cíle, které sdružení prezentuje: podpora a rozvoj fotovoltaických systémů pro zvýšení energetické soběstačnosti budov, obcí a měst a energetické bezpečnosti občanů a zvyšování kvality fotovoltaických systémů realizovaných v České republice. I my věříme v čím dál větší využívání obnovitelných zdrojů a ekologický přístup k provozování budov a domácností.

CAFT si také za cíl klade podporovat podnikatele a prosazovat takové podmínky podnikání, které je budou motivovat k řádnému provozování živností a rozvoji jejich podnikatelských aktivit. Také pro nás je velmi důležitá kvalita před kvantitou a velmi si zakládáme na individuálním přístupu k zákazníkům. Proto se s přístupem Cechu ztotožňujeme a jsme hrdí na to, že nás přivítal mezi svými členy. Jsme přesvědčeni, že společně s ostatními členy již dané vize a cíle Cechu akumulace a fotovoltaiky převádíme do praxe, a tak se zasazujeme o co největší rozmach fotovoltaických a obnovitelných zdrojů v tuzemsku.

Více o CAFT a jejich činnosti se dozvíte zde: https://caft.cz/.

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.

spinner

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon
*povinné pole
ICON: Spinoco chat