chat icon Online chat

Díky fotovoltaice může ušetřit každý

21.03.2023

Rozhovor s Reném Milotou, jednatelem naší společnosti, v pořadu Interview PLUS na Prima CNN. Vysvětluje, proč je fotovoltaika vhodná pro každého.

Podívejte se na rozhovor s Reném Milotou, jednatelem naší společnosti, pro Interview PLUS na Prima CNN ze 7. března 2023. Věnuje se v něm novinkám, které v oblasti fotovoltaických elektráren přinesl tento rok, ale třeba i tomu pro koho a proč je fotovoltaika vhodná. Redaktorka se také ptala, jak se to s dotacemi, kolik procent žadatelů na ně dosáhne? 

„100 procent žádostí, protože příprava dotačních podkladů je natolik důsledná, že dokážeme případné problémy odhalit už na startu,“ říká René Milota a dodává, že Acetex dokáže zájemcům o dotace výrazně pomoci s jejich vyřízením. Jaká je konkrétní výše dotace na fotovoltaiku či na teleplné čerpadlo, se dozvíte v rozhovoru. 

Pokud i vy chcete zjistit, jak instalovat fotovoltaiku na váš dům či provozovnu, ozvete se nám na https://acetex.cz/konzultace. Zařídíme jak projektovou, tak administrativní a instalační část realizace. 

Rozhovor najdete na našem kanále YouTube.

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.

spinner

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon
*povinné pole
ICON: Spinoco chat