Recenze fotovoltaika

Přečtěte si zpětnou vazbu našich klientů, kteří s námi instalovali fotovoltaickou elektrárnu, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s jinými zdroji.

Fotovoltaika i tep. čerpadlo
slider-img slider-img slider-img

Jan

Od roku 2023 mám FTV a tepelné čerpadlo. Komunikace velice výborná, tedy hlavně s panem Borovičkou, který i pomohl vyřešit menší komplikace. Vše funguje bez problémů. Jsem spokojen s Acetexem.

Fotovoltaika
slider-img slider-img

Stanislav

Od roku 2022 mám FTV. Komunikace s firmou super. Pouze se čekalo déle na instalaci a dodání baterií. Vše funguje jak má, žádné technické závady nenastaly. Doporučuji

Fotovoltaika i tep. čerpadlo
slider-img slider-img

Martin

Dva roky mám tepelné čerpadlo a rok a půl mam FTV. Veškerá komunikace s firmou ACETEX je výborná. Čerpadlo i fotovoltaika funguje v pořádku. Pouze že začátku nastaly malé komplikace s FTV ale vše se následně bez problémů vyřešilo. Přesto mám dobrou zkušenost a firmu bych doporučil.

Fotovoltaika
slider-img slider-img

Petra

Vše bylo v pořádku, jsme spokojeni.

Fotovoltaika i tep. čerpadlo
slider-img slider-img

Václav

Mám nainstalované tepelné čerpadlo a fotovotaickou elekrárnu. Technici co montovali fotovoltaiku byli velice šikovní, celkově s nimi byla skvělá domluva a velká vstřícnost vůči klientovi. Prodloužila se doba dodání tepelného čerpadla, ale to bylo způsobeno covidem. Jsem velice spokojen a můžu jen doporučit.

Fotovoltaika
slider-img

Petr

Montáž perfektní, technici velice šikovní. Komunikace s obchodním zástupcem a techniky výborná. Žádné technické závady nejsou. Co mohu vytknout, tak bylo špatné zapojení ze začátku a dlouhá reklamační lhůta. Jinak jsem spokojený.

Fotovoltaika
slider-img

Martin

Slíbena byla realizace fotovoltaiky na klíč - realizace proběhla nakonec k mé spokojenosti, níže uvádím problematické situace: 1. Schválení dotace fondem životního prostředí - musel jsem urgovat zaslání podkladů. 2. Instalace proběhla nadvakrát a vyžadovala další dodatečné seřízení střídače (zakázat přetoky a nastavit asymetrii fází).

Fotovoltaika
slider-img slider-img slider-img slider-img

Jiří Dokoupil

Od firmy Acetex mám FVE 5,4 kWp, 12 panelů AEG – 450, střídač GoodWe 8K-ET , baterie Pylontech 10,65kWh. Smlouva o dílo byla podepsána v březnu 2022. Elektrárna byla předána v listopadu 2022. Do provozu uvedena v únoru 2023, protože jsem čekal na elektroměr a připojení do sítě od eg-d. Potíže s realizací nebyly žádné, profesionální přístup montážních pracovníků. Systém splňuje moje očekávání. Přesně tak jak popisoval obchodní zástupce při prvním jednání. Další rozšíření není nutné, tato sestava vyhovuje potřebám. Firmu Acetex mohu doporučit a již jsem doporučil. Jsou to profíci na svém místě.

Konzultace zdarma

Získáte plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti vašeho domu a my vám zařídíme dotaci.

?

PSČ je pro náš důležité z důvodu přidělení správného
obchodně-technického zástupce, který má na starost vaši lokalitu

Prosím zkontrolujte zápis PSČ.

?

Zde vložte svůj promo kód. Neznáte-li svůj promo kód a
nebo byste chtěli zjistit více informací o programu
klientských doporučení, klikněte ZDE.

?

Fotografie střechy, vyúčtování elektřiny, atd.

icon

Řešení potřebuji pro:

Zajímá mě technologie:

*povinné pole